اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند

خبرگزاری رسا:اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند

www.rasanews.ir/detail/News/471261/75

۱ ساعت پیش – استاد حوزه علمیه گفت: اختلافاتی که مسؤولان دارند نباید سبب شود تا مردم آسیب ببینند و منافع آنها تهدید شود.

اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند – Shia News …

shia.shafaqna.com/FA/IR/839029

اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. استاد حوزه علمیه گفت: اختلافاتی که مسؤولان دارند نباید سبب شود تا مردم آسیب ببینند و منافع آنها تهدید شود.

گشایش اعتبار وارد کنندگان به داد بازار ارز می رسد

shia.shafaqna.com/FA/IR/839049

خبرگزاری شبستان: بانک مرکزی و دولت به منظور حل بحران بازار ارز به بانک ها دستور گشایش اعتبار سندی برای … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: رونق و جهش تئاتر سبب کاهش …

shia.shafaqna.com/FA/IR/839030

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: رونق و جهش تئاتر سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود. … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا …

خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیقی الهی است

shia.shafaqna.com/FA/IR/838063

خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیقی الهی است. … بايد بلوك اتحادها و اشتراكات جوامع اسلامي را تشكيل دهيم … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند.

ارز مبادله ای به تدریج حذف می شود – Shia News – Shafaqna

shia.shafaqna.com/FA/IR/839050

خبرگزاری شبستان: سیف گفت: در نظر است به تدریج کالاهای مشمول ارز مبادله ای حذف شود تا در نهایت هیچ کالایی، … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند.

حرام خواري ريشه در ضعف اعتقادي دارد – Shia News – Shafaqna

shia.shafaqna.com/FA/IR/839025

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با بيان اينكه بايد اعتقاد و باور مردم به مبدا و معاد را تقويت … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند.

بايد بلوك اتحادها و اشتراكات جوامع اسلامي را تشكيل دهيم

shia.shafaqna.com/FA/IR/839052

بايد بلوك اتحادها و اشتراكات جوامع اسلامي را تشكيل دهيم. … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند …. نباید هر چیزی که از دهنتان بیرون می آیید را بگویید.

محمود عباس: ۲۰۱۷، سال به رسمیت شناختن فلسطین

shia.shafaqna.com/FA/IR/838958

محمود عباس: ۲۰۱۷، سال به رسمیت شناختن فلسطین. … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا … انقلاب اسلامی در قلب مردم آزاده جهان قرار گرفته است.

مهاجم باشگاه شبانۀ استانبول چگونه به سلامت گریخت؟

shia.shafaqna.com/FA/IR/839039

مهاجم باشگاه شبانۀ استانبول چگونه به سلامت گریخت؟ … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا … انقلاب اسلامی در قلب مردم آزاده جهان قرار گرفته است.

آغاز فاز اول طرح جهاد مهربانی ازدهۀفجر – Shia News – Shafaqna

shia.shafaqna.com/FA/IR/838954

رئیس قرارگاه جهادی امام رضا(ع) با اشاره به شناسایی و ساماندهی بیش از ۷۱ هزار خانواده نیازمند و محروم در تهران از اجرای … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند.

خبر تصویری / دوازدهم دی ماه – Shia News – Shafaqna

shia.shafaqna.com/FA/IR/839040

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: رونق و جهش تئاتر سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود. – شبستان. اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا …

… و چهل روز از اربعین کربلا گذشت! (کلیپ) – Shia News – …

shia.shafaqna.com/FA/IR/838943

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: رونق و جهش تئاتر سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود. – شبستان. اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا …

طنین وحی در کربلای معلّی – Shia News – Shafaqna

shia.shafaqna.com/FA/IR/839042

حاج اسامه کربلایی قاری اهل عراق در شب اول ربیع الثانی در عتبه مقدس حسینی به تلاوت قرآن پرداخت. … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا …

آیت الله حیدری ایلامی از روحانیان برجسته انقلاب اسلامی است

shia.shafaqna.com/FA/IR/839048

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: آیت‌الله عبدالرحمن حیدری ایلامی به عنوان یک روحانی مردمی، متدین و … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند.

لزوم تبیین دشمن شناسی و بصیرت در هیئت های مذهبی

shia.shafaqna.com/FA/IR/839059

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: هیئت های مذهبی باید با اشراف به تحرکات دشمنان، جوانان را به سوی آگاهی و … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند.

آرامش خانوادگی، بزرگ‌‌ترین نعمت الهی است – Shia News – …

shia.shafaqna.com/FA/IR/838945

اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا … ۲۹ اثر به هفته فرهنگی فیلم کردی در کردستان ارسال شده است. – شبستان …

بررسی الگوی خلافت داعش از منظر جریان‌ها‌ی سلفی – Shia …

shia.shafaqna.com/FA/IR/838957

نیازی به انتقادات درون شیعی نسبت به خلافت داعش و جریان‌ها‌ی سلفی نداریم؛ چرا که خود جریانات سلفی انتقادات … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند.

سومین نمایشگاه مد و لباس در اراک برپا می‌شود – Shia News – …

shia.shafaqna.com/FA/IR/839044

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: رونق و جهش تئاتر سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود. – شبستان. اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا …

انگیزه دشمن از فتنه گری، ساقط کردن نظام اسلامی و برپا کردن …

shia.shafaqna.com/FA/IR/838953

استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه انگیزه اصلی دشمنان از فتنه گری، ساقط کردن نظام اسلامی و برپا کردن نظام … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا …

تمهیدات مجلس برای استفاده از توان شرکت‌های دانش‌بنیان در …

shia.shafaqna.com/FA/IR/838934

اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند … ۲۹ اثر به هفته فرهنگی فیلم کردی در کردستان ارسال شده است … ما در مقابل جوانان و زندگی آینده آنان مسؤول هستیم.

حضور قاریان بین‌المللی امشب در مسجد حضرت قاسم بن الحسن(ع)

shia.shafaqna.com/FA/IR/839041

اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند … ۲۹ اثر به هفته فرهنگی فیلم کردی در کردستان ارسال شده است … ما در مقابل جوانان و زندگی آینده آنان مسؤول هستیم.

اهتزاز پرچم گنبد حرم سیدالکریم (ع) برفراز برج میلاد | …

shia.shafaqna.com/FA/IR/838952

پرچم گنبد حرم سیدالکریم (ع) برفراز برج میلاد به اهتزاز درآمد…. مطلب در … اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند … طلاب باید در زمینه قرآن پیشگام باشند.

تعامل دستگاه های زیر مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارمحال و …

shia.shafaqna.com/FA/IR/838939

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: رونق و جهش تئاتر سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود. – شبستان. اختلاف مسؤولان نباید به منافع مردم آسیب برساند. – رسا …

قم نيوز – مسؤولان از رفتاری که دشمن را به طمع می‌اندازد خودداری …

www.qomnews.ir/vdcammne.49naw15kk4.html

قم نیوز: امام جمعه قم با بیان اینکه به صراحت اعلام می‌کنیم که به آمریکایی‌ها … به خود انسان نیست و همانگونه که انسان حق ندارد به جان و مال دیگران آسیب برساند حق … امام جمعه قم با اشاره به نام‌گذاری روز میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) بیان کرد: جوانان باید از ایشان … منافع صهیونیست‌ها توجه داشتند و کمترین توجهی به منافع فلسطینی‌ها نداشتند.

پایگاه خبری جهانگيريه بستک | گفتگويي با معاون سیاسی …

www.jahangirieh.ir/معاون-سیاسی-سپاه-مطرح-کرد-۱۰ویژگی-رئی/

به همین دلیل زمانی که احساس می کند باید منافقین را مورد حمایت قرار دهد آنها را از لیست ….. مردم از این مساله دلخور هستند که چرا مسئولان با هم اختلاف دارند زمانی که جنگ وجود دارد … از اختلافات می خواهد به منافع کشور آسیب برساند به اختلافات پایان می دهند.

همشهری استان ها | همدلی شورا و شهرداری نظرآباد در مسیر توسعه

ostani.hamshahrilinks.org/…/همدلی-شورا-و-شهرداری-نظراباد-در-مسیر-تو…

۱۰ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – این مسئول با اشاره به این‌كه اختلافات نظر در شورا و شهرداری نباید به كینه … شورا و شهرداری ایجاد شد كه می‌توانست به پیشبرد امور شهری آسیب برساند. … یك شهردار فعالیت خود را انجام دهیم، اما لازم است منافع مردم و شهر در نظر گرفته شود.

بررسی مسئولیت مطلق از منظر حقوق کیفری و فقه امامیه با …

journals.tabrizu.ac.ir/article_2101.html

لذا این اختلافات گمراه کننده و پیچیده خواهد بود و مشکلات دسته‌بندی جرایم را بیشتر … موضوعی که در این مقاله به دنبال آن هستیم این است که باید مسئولیت مطلق را به …. است مسئولیت مطلق، متضمن منافع زیادی برای جامعه باشد و یا آسیب‌های اجتماعی زیادی …. جرم را به اثبات برساند و مرتکب برای خلاصی از جرم و مجازات مسئولیتی ندارد.

Fars News Agency : اسلامیان: اختلافات باید در فدراسیون حل …

www.farsnews.com/printable.php?nn=13940810000164

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در آستانه هر اردو حاشیه جدیدی ایجاد می‌شود اسلامیان: اختلافات باید در … آن هم در سالی که بزرگان کشور از جمله مقام معظم رهبری در یکدلی و همدلی بین مسئولان و مردم تأکید کرده‌‌اند. … روسیه برگزار کند و شاید این فضا دوباره به تیم ملی آسیب برساند. … اگر هم کسی حرفی زد باید به خاطر منافع و مصالح ملی سکوت کنیم.

آسیب شناسی انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی(ره) – پایگاه …

labbaik.ir/note/uNote.aspx?id=8f84366a-df53-43e1-b896…

… از حربه تفرقه و اختلاف برای پیشبرد مقاصد خود و دست یابی به منافع نامشروعشان بهره … از نظر ما اختلاف در بین مسئولین به اختلاف بین مردم سرایت می كند و مردم نیز دسته … از جمله اموری كه از نظر امام خمینی جداً از آن باید پرهیز كرد تضعیف و تخریب …. آسیب می بیند محتاج نیست كه از خارج بیایند و به ما آسیب برسانند ما خودمان به جان …

بهار نیوز – اصولگرایان به‌ رانت‌ سیاسی عادت‌ کرده‌اند

www.baharnews.ir/interview/66637/txt

۲۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – دولت باید در راستای وعده‌هایی که به مردم داده است تلاش و کوشش کند و نقاط ضعف خود …. عقلانیت باشد و از هرگونه افراط و تفریط که به منافع ملی آسیب برساند دوری کند. اصولگرایان برای پایان دادن به تشتت آرا و اختلافات به‌خصوص بین … دولت در زمینه انتخابات حائز دو شأن و جایگاه است؛ شأن اول، دولت مسئول برگزاری …

همشهری استان ها | همدلی شورا و شهرداری نظرآباد در مسیر توسعه

ostani.hamshahrilinks.org/…/همدلی-شورا-و-شهرداری-نظراباد-در-مسیر-تو…

۱۰ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – این مسئول با اشاره به این‌كه اختلافات نظر در شورا و شهرداری نباید به كینه … شورا و شهرداری ایجاد شد كه می‌توانست به پیشبرد امور شهری آسیب برساند. … یك شهردار فعالیت خود را انجام دهیم، اما لازم است منافع مردم و شهر در نظر گرفته شود.

ضابطة تشخیص بی‌احتیاطی در تحقّق مسئولیت کیفری

law.tabrizu.ac.ir/article_2085_320.html

توسط جانی پور اسگلکی – ‏۲۰۱۱

حال سؤال این است که به بی‌احتیاطی، غفلت و نظایر آن از کدام زاویه باید نگریست؟ … اساس که تحمیل مسئولیت کیفری تأثیر بازدارندگی عمومی و جلوگیری از بروز آسیب در … این دیدگاه منافع جمعی را به تنهایی مدّ نظر قرار داده است و برای شخص جایگاهی در … که تهدید مجازات، مردم را وادار می‌کند که بیشتر به پیامدهای عمل خود بیندیشند و در …

فیش‌های بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان‌ رهبری – …

farsi.khamenei.ir/newspart-index?id=3192&nt=2&year=1382

ما باید به آزادی، مردم‌سالاری و عدالت‌طلبی – که انقلاب اسلامی شعار آنها را داد و اسلام را با این … علت هم این بود که در دنیا صاحبان زر و زور که به فکر منافع خودشان بودند و … عزّتی را که امروز به برکت اسلام و با مجاهدت مردم برای کشور به‌وجود آمده است، باید با … آسیبی به این انقلاب و به این کشور برساند: «و لا یحیق المکر السیّئ الّا بأهله».

PEZHVAK – E – IRAN ……….. پژواک ایران – pezhvake-iran dot com

pezhvakeiran.com/printm-46203.html

به همین دلیل سپاه نیز همواره فعالیت های‌این گروهک تروریستی را رصد می کند. … به همین دلیل زمانی که احساس می کند باید منافقین را مورد حمایت قرار دهد آنها را از لیست خارج ….. مردم از این مساله دلخور هستند که چرا مسئولان با هم اختلاف دارند زمانی که جنگ وجود دارد … از اختلافات می خواهد به منافع کشور آسیب برساند به اختلافات پایان می دهند.

نهادهای ناظر انتخابات به جامعه چندصدایی بها بدهد نه منافع …

puyesh.net/…/نهادهای-ناظر-انتخابات-به-جامعه-چندصدایی-بها-بدهد-نه-منافع-ج…

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وی با اشاره به لزوم همراهی مردم و مسئولان با دولت برای کلید زدن حماسه سیاسی در … از این مدنظر قرار بگیرد چراکه افکار عمومی اختلاف میان مسئولان را برنمی‌تابد. … نظام و حضور چشمگیر مردم در انتخابات‌های پیش‌رو آسیب برساند و منجر به ورود … میان بزرگان و تاکید بر این‌که این مباحث باید در جلسات خصوصی مطرح شود، …

معاون سیاسی سپاه در کافه‌خبر مطرح کرد:۱۰ویژگی رئیس …

www.khabaronline.ir/detail/248920/World/diplomacy

۱۷ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – به همین دلیل سپاه نیز همواره فعالیت های‌این گروهک تروریستی را رصد … به همین دلیل زمانی که احساس می کند باید منافقین را مورد حمایت قرار دهد ….. مردم از این مساله دلخور هستند که چرا مسئولان با هم اختلاف دارند زمانی که … ایشان زمانی که احساس می کنند برخی از اختلافات می خواهد به منافع کشور آسیب برساند به اختلافات …

از آقای رهنما انتظار داشتم بیشتر کنار ما باشد/دیگر به ورزش …

www.khazaronline.com/از%۲۰آقای%۲۰رهنما%۲۰انتظار%۲۰داشتم%۲۰بی…

۱۳ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وی علت این امر را بی مهری مسئولین برای تیم کشتی گیلان دانست. … که آموختیم مدیون همین مردم استان مان بودیم، بنده ۵-۶ ماه به کشتی گیلان ورود کردم … شادمانفر اختلاف سلیقه داشته باشیم ولی این نباید به ورزش ما آسیب برساند. … امیدوارم که هرکسی برای کشتی و ورزش زحمت می کشد به دنبال منافع شخصی خود نباشد.

واکنش وزیر اطلاعات به توصیه اخیر رهبری – سایت خبری …

www.avinnews.ir/shownews.php?idnews=3376/واکنش-وزیر…به

۶ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به گزارش انتخاب وزیر اطلاعات بیان کرد: مادامی که قدردان ولایت فقیه باشیم، دشمن نمی تواند به کشور آسیب برساند. … مردم گفت: در شرایط کنونی، ارزش مسئولیت به گره گشایی از کار مردم است بنابراین مدیران باید زمینه را … هاشمی : اگر عقلانیت سیاسی بود، عربستان خود را درگیر اختلاف با کشورهای اسلامی نمی‌کرد.

مسؤولان از رفتاری که دشمن را به طمع می‌اندازد خودداری کنند/ آل …

www.saamen.ir/print/26205

مسؤولان از رفتاری که دشمن را به طمع می‌اندازد خودداری کنند/ آل‌سعود لیاقت مدیریت حج را ندارد … متعلق به خود انسان نیست و همانگونه که انسان حق ندارد به جان و مال دیگران آسیب برساند حق … وی با اشاره به اینکه انسان باید مراقب صرف کردن عمر، مال و وقت خود بوده و در … وی ادامه داد: آمریکایی‌ها در این مذاکرات به منافع صهیونیست‌ها توجه داشتند و …

مطالب جدیدتر – نوشته های جلال – blogfa.com

neveshtehayejalal.blogfa.com/?p=49

در آن زمان بخشي از اختلافات با دستور امام(ره) حل مي‌گرديد، اما خيلي از مسائل مهم از جمله … کشور به سمت یک دست شدن می‌رود و این یک دستی به منافع مردم ضربه می‌زند، به عنوان …. مردم نمی‌توانند جلوی او را بگیرند اما مسئولان نباید اجازه چنین کارهایی را به او ….. چقدر توانسته به محیط‌های دانشگاهی آسیب برساند چراکه این‌گونه عزل و نصب‌ها به …

پایگاه تحلیلی تبیینی برهان – آسیب‌شناسی؛ ضرورتی …

www.borhan.ir/NSite/FullStory/?Id=9217

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – برای تبیین آسیب‌های انقلاب نگاه صرف به توطئه‌های خارجی نمی‌تواند ما را به نتیجه برساند. از این رو ضروری است به آسیب‌های درونی اعم از مردم و مسؤولان نیز پرداخته شود. …. و فرهنگی بدانند که حفظ منافع ملی در وحدت و پرهیز از تفرقه و اختلاف است. سلیقه‌ها و گرایش‌های متفاوت نباید در صحنه‌ی افکار عمومی به نزاع و مجادله …

الزام به ثبت محضری خودرو مخالف قانون اساسی است – قدس …

qudsonline.ir/news/…/الزام-به-ثبت-محضری-خودرو-مخالف-قانون-اساسی-ا…

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به هرحال این مناقشه چند ساله و پرهزینه برای مردم، سبب شد تا پای وزیر کشور هم … چند روز پیش وزیر کشور درباره اختلاف نیروی انتظامی با دفاتر اسناد در خصوص ثبت سند خودرو گفت: قانون، افراد را مخیر کرده که سند خود را به ثبت برسانند یا همان … مسؤولیت صدور گواهینامه رانندگی، اسناد مالکیت و پلاک خودرو در قلمرو …

الف – فریادهای نماینده تهران به کجا رسید

alef.ir/vdcaoinem49nyi1.k5k4.html?346695

احمد توکلی نماینده مردم تهران در صحن علنی بهارستان با اشاره به مشکلات موجود در روند بودجه نویسی در کشور و قانون گزیری برخی مسئولین اظهار داشت: در … توجه بفرمایید شش ماهه باید این پول بازگردانده می شد اما به طور مثال شرکت جهاد سبز از ۱۵۲ … تغییر مسیر هستید تا با تشدید اختلافات بیش از این به مصالح ملی و منافع مردم آسیب …

استفاده از «سلما» هرگز نباید به حقوق حقه ایران آسیب برساند …

baznashr24.com/…/استفاده+از+سلما+هرگز+نباید+به+حقوق+حقه+ایران+آ

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هر مالکی باید به گونه‌ای از ملک خود استفاده کند که به دیگران ضرر نرساند و … نباید به حقوق حقه دولت ایران و مردم خراسان رضوی به ویژه مشهد آسیب برساند و این … آب هریرود باید به عنوان محلی برای تأمین منافع مشترک ایران و افغانستان … و منطقه‌ای دوستی ایران و افغانستان که به دنبال تبدیل سد سلما به نقطه اختلاف دو …

منافع فردی به کشور آسیب می زند/ آینده روشن اقتصاد در …

www.mehrnews.com/…/منافع-فردی-به-کشور-آسیب-می-زند-آینده-روشن…

۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دکتر غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی … به منافع فردی در رفتار و عملکرد مسئولان به کشور آسیب وارد می کند، افزود: … ابزار فقر به حاکمیت برسند چرخش باطل است و مردم هم نباید منافع زودگذر را به … ماه عملیات اجرای آن در حوزه استحفاظی شهرستان گرمسار را به پایان برساند.

اداره حراست – دانشگاه

www.bkatu.ac.ir/HomePage.aspx?TabID=5201

امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن که هدف آن ایجاد تردید ، اختلاف و … آیا می دانید در چه مواقعی باید به حراست مراجعه نمائید و چگونه مسائل و مشکلات خود را مطرح … به عنوان محرم ترین مأمن برای عموم ( مسئولین ، مدیران و کارکنان و ارباب رجوع) به ….. و دانشگاهیان را می خواهد و با هر عاملی که به این مهم آسیب برساند برخورد خواهد نمود.

خبرگزاری تسنیم – فواید رعایت ادب در خدمت به بیمار/مریض …

https://www.tasnimnews.com/…/فواید-رعایت-ادب-در-خدمت-به-بیمار-مری…

۲۲ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فواید رعایت ادب در خدمت به بیمار/مریض متضرر اصلی اختلاف پزشک و پرستار … داشت: برخی از مسئولان سازمان نظام پرستاری هنوز در فضای تبلیغاتی و … به پرستاری گارد گرفته و این مقابله جز اینکه به بیماران و مردم آسیب … وی خاطرنشان کرد: این عزیزان باید یک مقدار آرام تر و با روش‌های منطقی پیگیر منافع حرفه …

هم بستگی ملی و مشارکت عمومی(۵) (وحدت و هم بستگی در آیینه …

www.hawzah.net/…/هم-بستگی-ملی-و-مشارکت-عمومی(۵)-(وحدت-و-هم-بس…

بی گمان این حرکت خواهد توانست ما را به اهداف خود برساند». … مقام معظم رهبری، یکی از آسیب های موجود در میان برخی از مسئولان را، نداشتن اتحاد کلمه دانسته … اختلاف سلیقه، اختلاف خط [و] اختلاف مذاق نباید موجب اختلاف و شکاف میان مردم بشود. … و انزوای حریف، دست به سوی بیگانه دراز می کنند و منافع و مصالح ملت و انقلاب را فدای هماوردی و …

کبنانیوز | سخنان ائمه جمعه در خطبه‌های این هفته استان

kebnanews.ir/112548/سخنان-ائمه-جمعه-در-خطبه‌های-این-هفته-ا/

۵ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خطیب جمعه قلعه رئیسی با بیان اینکه قوه قضائیه ملجاء و پناهگاه مردم ستم‌دیده … امام جمعه قلعه رئیسی عنوان کرد: زمان رسیدگی به پرونده‌ها نباید طولانی شود … و نوجوانان همواره در معرض این آسیب خانمان‌سوز قرار دارند که باید خانواده‌ها به فکر …. که در فرمایشات مقام معظم رهبری بارها به مسئولان تذکر داده شده نباید منافع ملی …

از تاسیس یک حوزه علمیه در یک شهرستان تا توصیه به …

sook.ir/fa/mobile/197168

۲۰ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – سبک زندگی مسؤولان و مردم باید به دور از تجمل و بر پایه اسلامی شود. … کشور و منافع ملت حفظ شود و الا دشمن‌ همواره برای آسیب رساندن و ضربه زدن به ملت ایران و نظام اسلامی در کمین‌گاه نشسته است. … انگلیس و امریکا به دنبال اختلاف بین کشورهای مسلمان هستند تا بتوانند سلاح‌های کشتار جمعی خود را به فروش برسانند.

بچه‌های ما باید به خارج بروند و درس بخوانند/ معلمان باید آثار …

www.rajanews.com/…/بچه‌های-ما-بایدبه-خارج-بروند-و-درس-بخوانند-معلم…

۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هاشمی رفسنجانی با اشاره به مسئولیت بزرگ معلمان شغل آنها را مانند … و بیایند و زمانی که اسلام به ایران آمد، به جندی‌شاپور آسیبی وارد نشد. … دوره دوم دولت آقای روحانی می‌تواند ما را به این پیشرفت‌ها برساند و بسیاری از … از این رو دعواها و اختلافات سیاسی نباید منابع کشور را قربانی کند و منافع نظام را زیر سوال ببرد.

دکتر محمد حسین فرهنگی نماینده مردم شریف تبریز آذرشهر و …

dr-farhangi.com/post/category/9

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. – عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید بیش از حد به گذشته و حوادث آن … گاه مسئولان صحبت هایی کرده‌اند که تاثیرات منفی در بازار داشته است، … بازار طلا شود تا از آثار منفی نوسانات قیمت بکاهد و آن را به حداقل برساند. … برای این موضوعات تصمیم عاجلانه ای اتخاذ نکند بیش از اینها آسیب خواهد دید.

پورتال سامانه قانون اساسی/اصول ۱۷۷ گانه‌ي قانون اساسي …

www.ghanoonasasi.ir/portal/home/?event/26796/26805/21898/…

۸ مشاركت عامه مردم در تعيين سرنوشت سياسي‌، اقتصادي‌،اجتماعي و فرهنگي … اصل ۶ در جمهوري اسلامي ايران امور كشور بايد به اتكاء آراي‌عمومي اداره شود، از راه …. اصل ۴۰ هيچ‌كس نمي‌تواند اعمال حق خويش را وسيله اضرار به‌غير يا تجاوز به منافع عمومي قرار دهد. … كه نيازهاي‌عمومي را تامين كند و كشور را به مرحله خودكفايي برساند و ازوابستگي …

ضرورت تصویب خسارت برای کشاورزان خوزستانی/ انتقال آب …

www.isna.ir/…/ضرورت-تصویب-خسارت-برای-کشاورزان-خوزستانی-انت…

۳۰ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – انتقال آب به منافع کشور آسیب می‌زند … که عدالت مهمترین رکن آن است، مسئولان باید به رعایت عدالت بپردازند اما در این زمینه اعقاد داریم، … کنیم زیرا بحث انتقال آب پیش از آنکه به مردم آسیب برساند، به منافع کشور آسیب وارد می‌کند.

۱۰ موضوعی که یک کشور را قطعاً تبدیل به جهان سوم خواهد کرد

www.thebankers.ir/post/1218

-کارمندان در محیط کار سعی در تخریب موقعیت هم دارند و فضای اختلاف افکنی و زیرآب … را با کیفیت جا زده و به بالاترین قیمت و با سودی نامتعارف به فروش برسانند. –چاپلوسی در بین مردم غوغا میکند و هر کس برای رسیدن به منافع شخصی حاضر است … در چارچوب یک قانون کلی تعریف می شود: “تا زمانی که به دیگران آسیبی نمی رساند، هر …

فرهنگ یا سیاست؟

edalat22.blogfa.com/91073.aspx

جنگی که به پشتوانه مردمی نیاز دارد و مردم باید در این جنگ از هیولا هایی که … تا ۴ سال پیش هاشمی بزرگترین هیولائی بود که احمدی نژاد توانست از کنار آن منافع خود را تأمین کند. ….. این تحریض کننده ترین تحلیلی است که بیگانه برای آسیب زدن به اعتماد … این رسانه ها در چارچوب اختلاف افکنی میان مسئولان و نهادهای حکومتی و با بهره …

مسئولیت مدنی دولت بر مبنای قاعده اتلاف – روزنامه دنیای حقوق

www.donya-e-hoghough.com/مسئولیت-مدنی-دولت-بر-مبنای-قاعده-اتلا…

۳۰ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اما آنچه جای بحث و نظر دارد مسئولیت مدنی دولت به عنوان قدرت حاکم و مقام برتر ….. بر این اساس، زیان دیده باید در نقش مدّعی، تقصیر عامل زیان را به اثبات برساند.۳۸ … سر راه رفت و آمد مردم بگذارد، ضامن آسیب هایی است که حیوان به مردم می رساند.۴۸ …. بر اساس قاعده اتلاف، هرگونه تلفی نسبت به اموال یا منافع دیگران موجب …

بی اعتماد کردن مردم نسبت به دولت با چه قیمتی؟ | بدون شک …

www.ghatreh.com/news/…/اعتماد-کردن-مردم-نسبت-دولت-قیمتی

۳ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – بدون شک حجم تخریب ها با توجه به نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری افزایش … سعی دارد اختلاف ها میان مسئولان را به کمترین حد ممکن برساند ولی گویی برخی به درگیری و جنجال عادت کرده اند. … چرا باید منافع ملی جای خود را به منافع جناحی بدهد و برخی به گونه ای …. مهار آسیب های اجتماعی نیازمند عزمی ملی و همگانی است …

چرا احتمال رد صلاحیت حسن روحانی وجود دارد؟ – زاهدان پرس

zahedanpress.com/31003/چرا-احتمال-رد-صلاحیت-حسن-روحانی-وجود-دا/

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در این میان پیش از ورود به میدان تبلیغات، صلاحیت ها بار دیگر باید بررسی … حسن روحانی به عنوان دبیر شورای عالی امنیت در سال ۱۳۸۲ مسئول پرونده هسته ای ایران بود. … ایران می بایست حافظ امنیت ملی و منافع ملی ایران و مستضعفین جهان باشد. …. کنیم براى مردم تا بتوانند خودشان را به بهشت برسانند؛ این وظیفه‌ى ما …

بيت المال و حقّ الناس

v0.bahjat.ir/index.php/ahkam/esteftahat/45-2011-09-06-08-30-55.html

كسى كه نمى داند چه قدر (حق النّاس) و (حق اللّه ) بر ذمّه دارد، چه بايد بكند؟ … اگر حيوان در روز از طويله خارج شود و به زراعت ديگران خرابى برساند، آيا مالك حيوان ضامن است؟ … اطفالى كه در سنّ پيش از بلوغ و تكليف شرعى، حيوانات و يا اثاثيّه ى مردم را تلف مى …. اگر انسان در تشكيلاتى همانند (بسيج) به عنوان مسؤول و يا عضو كار مى كند، آيا اجازه …

پنج نکته درباره انتخابات و پسا انتخابات/ مردم پیروز شدند ؛ …

www.mashreghnews.ir/…/پنج-نکته-درباره-انتخابات-و-پسا-انتخابات-م

۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دولت حتما به کمک مجلس باید فکری اساسی داشته باشد برای این حجم … پنج نکته درباره انتخابات و پسا انتخابات/ مردم پیروز شدند ؛ مسئولان «در جا» نزنند …. دادن از منافع و مصالح ملی برای انتخابات و رقابت‌های حزبی، «مسئله» اصلی دولت باشد. …. را با واسطه‌گري صندوق‌هاي راي به گوش مديران و مسوولان كشور برسانند.

به وبلاگ دکتر سعید صیاد خوش آمدید – مسئولیت اجتماعی مدیران

drsayad.blogfa.com/post-603.aspx

به عبارت ساده تر، سازمانها باید به عنوان جزیی مرتبط با نظام بزرگتر که در ان قرار … اخلاق مدیریت، پاسخگویی اجتماعی و تعهد اجتماعی با مسئولیت اجتماعی تفاوت وجود دارد. … به صورت مشخص و تعریف شده درآید و تضاد منافع آشکار این گروه های مختلف …. كند و درموارد ناگزير “مثل آلودگي صوتي ” آسيب را به كمترين ميزان ممكن برساند.

سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۲ آذر – همشهری

www.hamshahrionline.ir/details/355281/…/Journalismcommunicational

۲۲ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – و کوتاه سخن آن که؛ آیا نباید تردید کرد که بی‌توجهی به مشکلات مردم و … اول آن که مسئولان و دست‌اندرکاران نمی‌توانند با مشکلات مقابله کنند و … توضیح آن که، جریان خزنده با افزایش عمدی مشکلات تلاش می‌کند مردم را به این تصور و تلقی برساند … با توجه به منافع متقابلی که در این قرارداد‌ها وجود دارد، هم اروپا و هم امریکا …

نهاوندیان و ۱۲ عضو کابینه باید بروند/فراکسیون امید ریشه …

namayande.com/…/نهاوندیان-و-۱۲-عضو-کابینه-باید-بروند-فراکسیون…

۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خواسته مردم از مسئولان، کنار گذاشتن اختلافات و خدمت به کشور است ….. آیا دولت به وعده‌های که به مردم داده بود، توانست عمل کند یا خیر؟ …. در این صورت امکان آن است که به آرای روحانی آسیبی برساند. **برجام هیچ … قوامی: در مسائل دیپلماسی اساساً کسی به کسی اعتماد نمی‌کند و باید در این مورد مسائل منافع ملی را حفظ کرد.

۹دی تداعی حماسه و بصیرت دشمن‌شکن ملت ایران است/دشمن …

tabnakmarkazi.ir/…/۹دی-تداعی-حماسه-و-بصیرت-دشمن‌شکن-ملت-ایران-اس…

۵ روز پیش – تابناک مرکزی: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله گفت: یکی از پیام‌های حماسه … نمی تواند آسیبی به این نظام برساند منتهی مسئولین باید قدردان این مردم باشند. … منافع دشمنان را به خطر انداخت، گفت: دشمنان نظام اسلامی همواره به این ملت خیانت کرده‌ … وقایع فتنه ۸۸ نشان از فرصت طلبی دشمنان در زمان اختلاف دارد.

نقش دانشگاه در جامعه از منظر امام خمینی(س) – بازگشت به پرتال

www.imam-khomeini.ir/…/نقش_دانشگاه_در_جامعه_از_منظر_امام_خمینی_…

۱۳ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – از دیدگاه امام راحل(س) دانشگاه به جهت نقش ویژه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی خود، … بتوانند نقش خود را کاملنمایند باید در کنار سایر اقشار اجتماعی و مردم باشند. …. امام خمینی(س) پس از پیروزی انقلاب، دانشجویان را مسئول نگهبانی از انقلاب …. دانشجو را به جان هم بیندازند و با استفاده از اختلاف آنان به کشور آُسیب برسانند.

قانون آيين دادرسی كيفری مصوب ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ – کانون وکلای …

markazibar.org/fa/Messages30.aspx

ماده ۲- دادرسي كيفري بايد مستند به قانون باشد، حقوق طرفين دعوي را تضمين … اين اقدامات نبايد به گونه‌اي اعمال شود كه به كرامت و حيثيت اشخاص آسيب وارد كند. … ماده ۱۴– شاكي مي‌تواند جبران تمام ضرر و زيان‌هاي مادي و معنوي و منافع ممكن‌الحصول … در صورتي‌كه دادستان با اين قرار موافق نباشد حل اختلاف طبق ماده (۲۷۱) اين قانون به‌عمل مي‌آيد.

نگاهی به آسیب های خانواده امروز و علل ضعف در کارکردها – دفتر …

www.shahinshahr.ir/showPart.aspx?S=114

برای این مهم، ابتدا باید تعریفی از خانواده متعادل، منطبق با آرمانها و آموزه های اسلامی … و مسئولان جامعه تبدیل نشده و عمده طرح ها و بودجه هایی که به نام خانواده تصویب می … های تاریخی، مردم شناسی، روان شناختی و به ویژه جامعه شناسی در موضوع خانواده هستیم. ….. و توجه به منافع فردی به جای ایثار و فداکاری و توجه به منافع خانواده به عنوان یک …

مرکز پژوهشها – قانون الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به …

rc.majlis.ir › سـامانه قوانین › قوانین و مقررات

کنوانسیون حفاظت از میراث فرهنگی زیرآب که با عنوان لایحه به مجلس‌شورای اسلامی … زیرآب و نیز حق جامعه برای بهره‌مندی از منافع آموزشی و تفریحی دسترسی … غیرمستقیم از لحاظ فیزیکی یا به شکل دیگری به میراث فرهنگی زیرآب آسیب برساند. … فرهنگی زیرآب که به‌صورت طبیعی قرار دارد باید جهت آگاهی، توجه و حفاظت عموم از آن

شرايط امر به معروف و نهي از منکر – آیت الله مصباح

mesbahyazdi.ir › آثار نوشتاري › کتاب ها › بزرگ‌ترين فريضه

طرف امر به معروف و نهي از منکر فقط طبقه عامه مردم نيستند. حتي اگر در سطوح بالا هم هستند شما بايد به او امر کنيد نه اينکه از او خواهش کنيد. بايد بگوييد … مقام معظم رهبري، در ديدار با مسئولان و کارگزاران نظام جمهوري اسلامي، ۱۹/۴/۱۳۷۹٫ ﴿ صفحه ۱۵ ﴾ …. فعاليت‌هاي اقتصادي هم تا آن حد آزاد است که به منافع کل جامعه ضرر نزند. منافع جامعه هم …

مسئولان به مردم چه آموخته‌اند؟ (بخش يازدهم) – سایت خبری …

www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعي

۲۳ شهریور ۱۳۸۷ ه‍.ش. – همه مي‌دانيم که بايد به کودکان احترام بگذاريم اما تا وقتي مصاديق آن به روشني و … يک مشکل هميشگي اين است که امدادرسانان در ازدحام جمعيت خود را چگونه به محل حادثه برسانند. ….. به مردم در اثر رفتار نادرست عمدي يک مسئول سياسي به شدت آسيب مي‌بيند و در …. در هر شرايطي منافع شخصي را به منافع جمع ترجيح ميدهيم.

دانستنی های اهدای خون

safarifardas.blogfa.com/

خون بايد تحت نظارت و مسئوليت يك پزشك جمع آورى شود و به اهدا كننده در مورد محرمانه … كننده خطرساز كنند و يا به دريافت كننده آسيب برسانند، بايد براي اهدا كننده و خون جمع … بیمار باید در مورد منافع و خطرات احتمالي انتقال خون آگاه شده و نیز در مورد معايب و ….. به خون و فرآورده های خونی نياز دارند، به طوري که از هر سه نفر مردم دنيا، يک نفر در …

جدال بر سر قراردادهای هواپیما و کشتی میان حامیان و مخالفان دولت

www.ion.ir/News/155996.html

۲۳ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … بعد از ۱۳ سال هنوز نتوانسته تعهد خود برای ساخت کشتی به انجام برساند. …. یکی دیگر از راه‌ها این است که مردم و مسئولان باید طوری رفتار کنند که در این راه … ابزاری از دین و ایجاد اختلاف میان مردم به اغراض و منافع سیاسی خود دست یابند. ….. به فعالیت بودند، هفته گذشته درباره مسائل و آسیب‌های اجتماعی در ایران …

مباني‌ پرداخت ديه از بيت‌المال

maarefquran.org › صفحه اصلی موضوعات (۱۲۱۲۷) › معارف قرآن

مهم‌ترين مبناي اين مسئوليت در متون روايي و فقهي، قاعدة “لايبطل دم امري مسلم” يا هدر … كند و شخص محقون‌الدمي را به قتل برساند، پرداخت ديه بر عهدة بيت‌المال خواهد بود. …. آن است که مطلق خون نبايد هدر رود؛ خواه مربوط به نفس باشد يا اعضا، جوارح و منافع. …. در برخي از روايات نيز به مسئوليت بيت‌المال در مورد خسارات وارد بر مردم در جريان …

[PDF]منشور اخالقی SGS

www.sgs.com/-/…of…/sgs-compliance-code-of-integrity-a4-persian.pdf

۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. – شخصاً مسؤولیت دارند که این منشور را بخوانند و درک کنند و به برقراری اصول آن متعهد شوند. …. ناسازگاری در منافع، باید پرهیز شود. از کارکنان. ( برسانند.SGS موضوع را به اطالع …. آسیب برساند باید SGS هدایا، مهامننوازی و پذیرایی نباید از حد متعارف روابط …. ارتباط با سهامداران، رسمایهگذاران، اصحاب رسانه و عموم مردم در.

عوامل موثر بر نگرش و تاثیر آن بر رفتار سازمانی

vista.ir/article/…/عوامل-موثر-بر-نگرش-و-تاثیر-آن-بر-رفتار-سازمانی

شوک‌ها یا ضربه‌های اقتصادی به صورت دائم به سازمان‌ها فرود می‌آیند و آنها باید … برابر تغییر می‌تواند به صورت یکی از منابع ایجاد تعارض و اختلاف نظر، در آید ….. نامناسب کارکنان آن سازمان و منفعت خواهی صرف خود بدون آنکه منافع مشتریان را ….. مدیر باقبول مسئولیت شخصی و عمل کردن در مقام نیرویی مثبت می تواندقویا در سازمان ، مردم آن …

اعتراض به ظلم و خودسری – tabnakdaily.ir

tabnakdaily.ir/fa/mobile/6394

۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – از سوی دیگر تعرض معترضان به کنسولگری و سفارت عربستان در … ایشان با تأکید بر لزوم احساس مسئولیت دنیا در قبال این جنایت و … آیت‌الله خامنه‌ای آزار و شکنجه مردم بحرین توسط نظامیان سعودی و تخریب … وی تصریح کرد که اعتراضات باید سامان یافته باشد و نباید گروهی خودسر به منافع ملی آسیب برسانند.

برخی آثار نمایشگاه کتاب با مسامحه عرضه شد – شبکه اطلاع …

www.dana.ir/news/…/برخی-آثار-نمایشگاه-کتاب-با-مسامحه-عرضه-شد

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – برای مصاحبه به ساختمان عریض و طویل وزارت ارشاد در همسایگی بهارستان ….. اگر جایی اختلاف به وجود آمد اول باید مسئولان سطوح میانی حل و فصل کنند اگر … اصلاح این نگاه منجر به تنظیم رابطه ها دیدن فقط منافع و حقوق مردم و کشور است. … و دوگانگی و چند گانگی خواهد شد و این ممکن است گاهی به همبستگی آسیب برساند.

بررسى و نقد نظریه عدالت در رساله جمهورى افلاطون – جستارهای …

pi.srbiau.ac.ir/article_8800_1598.html

تعریف افلاطون از عدالت از همه امور حقوقی و قراردادی فراتر می‌رود و به مبدأ عدالت در … به گفته پاپاس سقراط با این ادعا که عادل نباید به کسی حتی به دشمن خودش ضرر برساند، …. و بعد آن را محدود میکند به منافع دولت حاکم، یا باید این را نمونهای از واژگونگی ….. مقید به اخلاقیات نکند به راحتی می‌تواند به جان ومال مردم آسیب برساند هم‌چنین به …

راه های رسیدن به صلح دایمی – Kabul Press کابل پرس

www.kabulpress.org/article228837.html

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مقدمه بیشتر از سه دهه می شود که مردم افغانستان برای دست یافتن به … نژادی، اختلاف در منافع، منازعه برسر قدرت یا به موجب ترس از یکدیگر و احساس ناامنی پدید می آید. … که، برای ایجاد صلح دایمی باید به دیدگاه ها و آرای مردم نیز توجه صورت گیرد. …. مفید واقع نمی شوند که حتا می توانند این پروسه را شدیدا آسیب برساند.

آذر ۱۳۹۵ | مینجیق

yasamanfarzan.arzublog.com/archive/1395/9/1

۱۸ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دم مردم کرمانشاه گرم که وقتی از نامی که به آنها تحمیل شد ناراضی بودند … طی این اقدام، مسئله‌ای که شاید می‌توانست عاملی برای تشدید اختلافات …. سئوال گفت: من در این زمینه مسئولیتی ندارم و مسئولان بخش ارشق باید پاسخ شما را در این زمینه بدهند. …. آسیایی، به همسرش آسیب فیزیکی برساند، مجازات می‌شود و حتی باید …

(ص) جایز نیست

www.bou.ac.ir/portal/home/?news/181523/206173/206740/…به

سکوت در برابر اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) جایز نیست در حالیکه … درباره او به نیکی یاد می‌شود و دشمنان نمی‌توانند به او آسیب برساند، چراکه زبان دوستان به … کشور حاضر شد، به نظر می‌رسد در این زمینه از سوی مسئولان غفلت صورت گرفت که … را نیز بر عهده داشت، از یک سو باید ولادت ایشان را اعلام می‌کرد که مردم پس از غیبت …

چرا احتمال رد صلاحیت حسن روحانی وجود دارد؟ – گام نیوز

gamnews.ir/module/news/41036/

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در این میان پیش از ورود به میدان تبلیغات، صلاحیت ها بار دیگر باید بررسی … خوشبینی های مسئولان دولت یازدهم، موجب برآورده ساختن نه تنها منافع ملی بلکه … دهد تا باعث تنش و استنتاج دشمنان نسبت به اختلاف میان مسئولان ارشد نشود. … را تسهیل کنیم براى مردم تا بتوانند خودشان را به بهشت برسانند؛ این وظیفه‌ى ما …

آزادسازی السکن الشبابی و پیشروی ارتش سوریه در الحلوانیه …

khabarfarsi.com/u/28908410

۱۰ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وی ادامه داد: در شرایط فعلی خواسته اول ما تحویل حلب و ایرانیت به مردم و پوشش … در روستاها مشکلی است که مردم با آن دست به گریبان هستند و مسؤولان باید با … که با عنایت به همین پیروزی ها، بین تروریست های تکفیری اختلاف پیش آمده و … به مرزهای جمهوری اسلامی ایران نزدیک شود و یا به منافع و منابع مان آسیب برساند.

اعتراض به کیفیت پایین خودرو ها حق مردم است/ کمپین «نه به …

www.fardanews.com/…/اعتراض-به-کیفیت-پایین-خودرو-ها-حق-مردم-اس…

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رزاقی می گوید: مردم به عنوان مصرف کننده حق دارند که اعتراض کنند و اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند. … شهرها اشاره کرد، البته اینها بخشی از آسیب هایی است که مردم طی روند کاری خودروسازان متحمل شده اند. ….. که با فلسفه وجودی مجلس که باید نماینده و حافظ منافع کل مردم باشد منافات دارد البته مردم هم به خوبی به همه …

آنچه مدیران باید بدانند – مديريت اثربخش

www.soheil-abedi.blogfa.com/cat-5.aspx

به گفته میسینگر، «گاهی اوقات، نیروی انسانی باید به مدیرعامل بگویند … تعداد نیروهای شما بیشتر از اندازه کسب وکارتان باشد، به شرکتتان آسیب می‌رسانید. ….. سعی کنید مسئولیت های مختلفی در اداره بگیرید تا کارتان از یکنواختی در بیاید. ….. که روی یک موضوع مشخص به منظور حل یک اختلاف یا رسیدن به منافع مشترک بین دو …

مطالب قدیمی‌تر – وب گاه غلامرضا نجفی سولاری

www.yarshida.blogfa.com/?p=2

ما نباید برای خودمان زندگی کنیم ، بلکه باید برای همدیگر زندگی کنیم و همدیگر را شاد کنیم . …. اما با روی کارآمدن دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ با اراده‌ی مردم حسن عباسی به حاشیه … انقلاب شد و نگذاشتند آن نوابغ روزگار هنرشان را به منصه ظهور برسانند!!! …… مسیر هستید تا با تشدید اختلافات بیش از این به مصالح ملی و منافع مردم آسیب …

هدف همه مردم باید انتخاب نماینده اصلح با مشارکت حداکثری و …

puzkhand.blogsky.com/1392/03/10/post-702/

۱۰ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – هدف همه مردم باید انتخاب نماینده اصلح با مشارکت حداکثری و خلق حم … دکتر پور آهنگر گفت: یک نماینده باید متعهد باشد و نسبت به وظیفه ای که دارد احساس مسئولیت کند و … کند تصریح کرد: نماینده واقعی باید منافع عمومی موکلینش را بر منافعباید توجه داشت که اینموضوع نباید به محیط زیست منطقه آسیب برساند و …

طلایه

tallayeh.blogfa.com/

دولت محوری،آنارشیک بودن نظام بین الملل،خودیاری،اصل بودن منافع و. … اول:مردم ما باید بدانند که نگرش مدیران استان به حوزه جنوب بر اساس قاعده وضابطه نیست … خود را که همانا مطالبات نفتی می باشد به جد پیگیری نموده و به گوش مسئولان برسانند. ….. اگر با راه حل های سنتی این آسیب اجتماعی حل شدنی بود نباید شاهد ظهور و حضور این پدیده …

رسولی و چالش شوراها در توسعه و مدیریت شهری – ازناخبر

aznakhabar.ir/…/رسولی%۲۰و%۲۰چالش%۲۰شوراها%۲۰در%۲۰توسعه%۲۰و…

۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – شورا ها برای پیشبرد برنامه ها و توسعه ی شهر، باید به دانشگاهیان و متخصصان امور شهری … تا چه حد به تخصص و مسئولیت افراد برای انجام کار معتقدید؟ … یکی از معضلات و آسیب های اجتماعی که متاسفانه در سطح مدیریت ایران باب شده است، … رسولی: در انتخاب ، مردم قبل از هر چیز باید منافع شهر وجامعه را در نظر بگیرند و …

نسبت انتخابات ریاست جمهوری با دولت سازی اسلامی – Hamid …

www.hamidrezataraghi.ir/new/detail/2/1/1/1/368/0/lang/Fa.aspx

انگیزه مردم، برخاسته از دین، از احساس مسئولیت و از احساس تکلیف ملی و دینی است؛ …. بر این اساس هر انتخابات ریاست جمهوری باید مارا به تشکیل دولت اسلامی چند گام ….. انقلاب، نظام و جامعه اسلامی هم اگر به آسیب زدایی و آفت زدایی توجه کافی نکند، …. شود که او را با خود می‌برد تا به منجلاب و باتلاق برساند و برای انسان هیچ مقاومتی در …

اصول رفتارحرفه ای کارکنان بانک چیست؟ | امور اقتصادی به …

www.economicaffairs.ir/?p=2125

۲۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – پذیرش مسئولیت به مفهوم قبول وظایف محوله و انجام امور با حداکثر توان، … تمامی همکاران و مردم مسئول اند و باید در مصرف منابع و دارایی های بانک با احساس مسئولیت و دلسوزانه برخورد کنند . از منابع بانک نباید در جهت منافع شخصی استفاده شود. ….. و یا هر نوع استفاده دیگری که به بانک و سرمایه گذاران آن آسیب برساند.

کرباسچی: رهبری با هاشمی رودربایستی ندارند

payeshonline.com/news/…/کرباسچی:_رهبری_هاشمی_رودربایستی_ندار…

۲۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ممکن است در رقابتهای سیاسی خیلی حرف‌ها زده شود ولی به نفع منافع ملی نیست … که کارشناسان و مسئولان عنوان می‌کنند قطعا تاثیرات برجام به این زودی در اقتصاد … متاسفانه بیشترین حرف‌ها در این زمینه که اتفاقا باید به مردم زده شود را خود آقای ….. با هر سطحی که لازم است رایزنی کند و این اختلافات را به حداقل برساند.

تحلیل بیست

www.tahlil20.blogfa.com/

۴ – اظهارات رییس‌جمهور در باره این که من مسئولیت کل مذاکرات را می پذیرم ظاهرا بی … بیشتری از برجام مطرح شود واقعیت شکست خورده برجام را به اطلاع مردم برسانند. … ۷-ایجاد اختلاف و تفرقه در میان بخشی از مردم ( از جمله در میان خانواده ها در شهرهای بزرگ). … خاص خود، تمایلی به حضور صریح در مقابل فتنه نداشته باشند اما نباید از او هم به …

بلاغ مازندران – فرماندار قائم‌شهر وقایع را به نفع شهردار تلطیف …

www.bloghnews.com/…/فرماندار-قائم-شهر-وقایع-نفع-شهردار-تلطیف-م…

۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ما به جایی وصل نیستیم و فقط خواستار زندگی معمولی و مردمی هستیم، از فرزندان … شهید را جز در پوششی از منافع مادی نمی‌بیند٬ امروز دیگر کسی مسئول خانواده شهدا … که علتش به تعصب، غیرت، مردانگی و عشق حاج‌جعفر به مردم دیارش برمی‌گردد و در … چون پدرم می‌گفت: من ماندنی نیستم و نباید محبتم به تو آسیب برساند.

بهجت نیوزتوهین به ۱۲ نماینده گیلان در مجلس و استاندار …

bahjatnews.ir/29965/توهین-به-۱۲-نماینده-گیلان-در-مجلس-و-استان

وی ادامه داد: هر مسئول و مدیری باید پاسخگوی وزارتخانه مربوطه خود باشد ضمن اینکه … وی یادآور شد: افرادی که بخواهند به منافع مردم آسیب برسانند با اهرم‌های قدرت از این …

ای‌کاش آقایی که آب در آسیاب دشمن ریخت، اول به رییس قوه …

www.ilna.ir/…/436016-ای-کاش-آقایی-که-آب-در-آسیاب-دشمن-ریخت-اول-به

۱۹ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دادستان کل کشور گفت: مسائل درون خانوادگی را نباید علنی بگوییم و نباید ببریم در … از یکسری منافذ ورود پیدا کند و به کشور و به نظام جمهوری اسلامی آسیب برساند؟ … وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال آن است که از اختلاف نظرها و اختلاف … دادستان کل کشور در ادامه با اشاره به مسئولیت سنگین دادستان ها اظهار کرد: …

انتخابات در سخنان مقام معظم رهبری – شفا نیوز

www.shefanews.com/fa/news/…/انتخابات-در-سخنان-مقام-معظم-رهبری

آنچه که در مورد انتخابات باید به یاد مردم عزیز ما باشد, آماده شدن برای حضور همه جانبه و … ملت و مسئولان کشور فاصله بیاندازد، هر کس بر طبل اختلافات بکوبد، کاری برخلاف … کردم و در سفرها هم می گفتم، همین بود که دولتمردان را به توجه هرچه بیشتر به نقاط آسیب …. را سالم, کامل, بی عیب و نقص, و بی حرف و گفت به سروسامانی برسانند.

[PDF]دریافت فایل pdf

dotic.ir/download/news/327/327.pdf

نظر به این که استیفای حقوق شهروندی بدون آگاهی، توانمندی و مسئولیت پذیری. شهروندان نسبت به حقوق، تکالیف و منافع عمومی امکان پذیر نیست؛. الـف- اعـالم می …. هرچه بهتر حقوق شهروندی تهیه و به تصویب برسانند و هر سال، گزارش ادواری حوزه. مسئولیت خود را ….. سـازمان های مردم نهـاد بایـد حـق دسترسـی بـه اطالعـات و دادگاه صالـح را بـرای.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود